Dzisiaj dzieci z grup 5 i 7 wybrały się na pełną wrażeń wycieczkę do Sadów Klemensa – rodzinnego parku rozrywki i EkoParku. To wyjątkowe miejsce zostało stworzone z myślą o najmłodszych odkrywcach oraz ich naturalnej ciekawości świata.
Na uczestników czekało mnóstwo sensorycznych aktywności wypełnionych ruchem, zabawą i bliskością natury. Dzieci brały udział w warsztatach pełnych doświadczeń i doznań, korzystały ze strefy sensorycznej, piaskownicy oraz przejazdu ciuchcią. Nie zabrakło również chwili relaksu w strefie odpoczynku.
Wśród atrakcji, z których dzieci chętnie korzystały, znalazły się między innymi: Leśny Tor Przeszkód, Pociąg do Przygody, Brzozowy Labirynt, dmuchańce, strefa miękkich lotów, gorące piaski, Strachowisko oraz laboratorium soków.
Po aktywnej zabawie i korzystaniu z wielu atrakcji przyszedł czas na odpoczynek oraz smaczny obiadek w Bistro Antonówka. Dzieci mogły także zjeść przygotowane przez siebie przekąski.
Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu radości, uśmiechu i niezapomnianych przeżyć. Ten dzień będziemy wspominać bardzo miło!
